Zaznacz stronę

ROK NAGRANIA: 2022
DATA WYDANIA: Wkrótce
AUTOR: DAV1D

TRACK LIST

1. Wakacyjny Vibe
2. Raper w Różowej Czapce
3. Toxic Boy
4. Wilk z Wall Street
5. Letni Chill
6. Kompot z Whisky

DIARY Z JEJ WARY

Pierwszy album od którego zaczyna się zabawa – zrobiony w kompletnie innych klimatach niż jestem na co dzień – w klimatach trapu, rapu i pop rapu. Totalny skok na głęboką wodę. Album nigdy by nie powstał gdyby nie singiel Wakacyjny Vibe – do którego napisania i skomponowania zainspirowała mnie California od White2115.

Album cały jest utrzymany w wakacyjnych i beztroskich klimatach. Idealny na klubowe wypady, spędzanie letnich dni nad zalewem ze znajomymi. Poza moją kompozycją Wakacyjny Vibe – do której podkład stworzył Adi Foxx, beaty na albumie wyprodukowane zostały przez m.in. Virgo.

2021 - Początek prac nad albumem

Wszystko zaczęło się w 2021 roku, kiedy byłem na imprezie Silent Disco w wakacje. Usłyszałem tam kilka kawałków, które mnie zainspirowały. Przyjechałem do domu i trzy chwyty na gitarze wystarczyły, żeby napisać Wakacyjny Vibe. Kawałek szlifowałem potem przez długi czas – to moje dziecko od A do Z – kompozycja, tekst – wszystko. Takie piosenki są zawsze najlepsze.

2022 - Premiera?

Nadal mam mnóstwo pracy nad albumem ale w tym roku chcę go już wydać całego. To będzie świetna przygoda i debiut na scenie. Na pewno na tym nie skończę – rap / trap to tylko kawałek tego co robię, chcę się dzielić moją twórczością w różnych gatunkach muzycznych. Niech to będzie dobry start!