ROK NAGRANIA: 2024
DATA WYDANIA: Wkrótce
AUTOR: DAV1D

TRACK LIST

1. Raper w Różowej Czapce
2. Wakacyjny Vibe
3. Toxic Boy
4. Spokój
5. Ostatni Dzień Wakacji
6. Przepis na Drina
7. Titanic
8. nie (Mainstreamowy) Kid
9. Patrick Bateman
10. American College Party
11. Gdzieś w Chorwacji
12. Projekt X
13. Studniówka
14. Dawid i Goliat

RÓŻOWY

Pierwszy album od którego zaczyna się zabawa – zrobiony w kompletnie innych klimatach niż jestem na co dzień – w klimatach trapu, rapu i pop rapu. Totalny skok na głęboką wodę. Album nigdy by nie powstał gdyby nie singiel Wakacyjny Vibe – do którego napisania i skomponowania zainspirował mnie wakacyjny wypad na Silent Disco w Rybniku nad zalewem w 2021 roku. 

Album cały jest utrzymany w wakacyjnych i beztroskich klimatach. Idealny na klubowe wypady, spędzanie letnich dni nad zalewem ze znajomymi. Niektóre numery na albumie zostały w całości skomponowane przez moją osobę. Część beatów została natomiast stworzona przez różnych beatmakerów – z Polski oraz USA. 

2021 - Początek prac nad albumem

Wszystko zaczęło się w 2021 roku, kiedy byłem na imprezie Silent Disco w wakacje. Usłyszałem tam kilka kawałków, które mnie zainspirowały. Przyjechałem do domu i trzy chwyty na gitarze wystarczyły, żeby napisać Wakacyjny Vibe. Kawałek szlifowałem potem przez długi czas – to moje dziecko od A do Z – kompozycja, tekst – wszystko. Takie piosenki są zawsze najlepsze.

2022 - Premiera?

Nadal mam mnóstwo pracy nad albumem ale w tym roku chcę go już wydać całego. To będzie świetna przygoda i debiut na scenie. Na pewno na tym nie skończę – rap / trap to tylko kawałek tego co robię, chcę się dzielić moją twórczością w różnych gatunkach muzycznych. Niech to będzie dobry start!